CNC Sac Kesim

LAZER

CNC Sac Büküm

ABKANT

CNC Sac Kesim

PLAZMA

Sac Kesim

GİYOTİN

İMALAT

GEMİ TECHİZ

Gemi bakım – onarım faaliyetlerine 1972 yılında adım atan firmamız, o günden bugüne kazan, boru, serpantin ve teçhiz işlerini yürütmektedir. Denizcilik sektöründe adını yaptığı işlerdeki düzen ve disiplini ile duyuran firmamız, aynı zamanda karada da otel ve fabrika gibi büyük tesislerin kazan ve boru bakım – onarım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yücel Kant Gemi olarak serpantin, buhar jeneratörü serpantini, kızgın yağ kazanı ve her çeşit ısıtma ve soğutma sistemlerinin imalatlarını yapıyoruz. Özgün deneyim ve bilgimizle, 33 yılı aşkın süredir bu konularda projeler gerçekleştiriyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana daimi kalite prensiplerini, zamanında ve düşük maliyetli bir üretim anlayışıyla pekiştirdik. Bu ilkeleri misyon olarak belirledik. Sizden gelen talepler doğrultusunda, çözüm bulmak istediğiniz konularda tarafınıza etkin ve kaliteli çözümler sunacağımızın garantisini veriyoruz.

— —

Yücel Kant Gemi olarak buharın ve suyun çıkış noktasında sizlere kaliteli ve modern hizmetler vermekten mutluluk duyuyoruz.

Makine Parkurumuz

Haberler